Zielona kawa w tabletkach

Siedzący tryb życia, wiele obowiązków zawodowych i rodzinnych, spożywanie gotowych posiłków w pośpiechu, wszystko to sprawia, że coraz więcej osób ma problem z nadwagą. Chcąc szybko osiągnąć efekt i zrzucić zbędne kilogramy ludzie sięgają po przeróżne preparat, a na rynku jest ich bez liku. Wiele firm upatruje w sprzedaży takich specyfików szybki zysk i popularność. Jak zatem wybrać właściwy i co warto spróbować w pierwszej kolejności?

Zielona kawa i jej działanie 

Zielona kawa w tabletkach to suplement diety wspomagający odchudzanie. Przyspiesza metabolizm, zmniejsza uczucie głodu, dzięki czemu dostarczamy do organizmu mniej kalorii. Z czasem zapotrzebowanie kaloryczne maleje i można uniknąć efektu jojo.

Skuteczny, ale czy dla wszystkich? 

Kwas chlorogenowy, zawarty w kapsułkach zielonej kawy wspomaga odchudzanie, jednak nie możemy zapominać, że nie osiągniemy pożądanych efektów zdrowotnych bez odpowiedniej diety oraz dawki aktywności fizycznej. Dopiero wszystkie te składniki razem wzięte doprowadzą do wyczekiwanego celu jakim jest wymarzona sylwetka.

Dodaj komentarz